Konec prázdnin.

1. září 2015 v 12:57 | Ina |  Diary
Zdravím.. Takže dnes je první den školy, a já bych k vám chtěla tomuto dni něco napsat.. Trochu zrekapitulovat prázdniny, a popsat dnešní den..
Takže celkově jsem poslední dobou ze všeho zklamaná. První mě zklamaly prázdniny, protože nikdo neměl skoro čas. Všichni byli pryč. Sestra i rodiče pracovali.. Takže jsem něják zůstala jen sama, prázdniny jsem si vůbec neužila, což mě docela mrzí ale co se dá dělat.. Jediné co bylo celkem fajn bylo to když jsme byli na vodě, než se tam všichni pohádali a jelo se domů. Mamčina svatba byla celkem fajn, myslím že jsem si celkově utvrdily vztahy ale né něják moc, ale je to lepší. Takže tyhle prázdniny pro mě byli snad nejhorší co kdy byli, a pevně věřím v to že ty příští budou lepší! Musí být, totiž!


Takže začátek školního roku.. Nová škola noví lidé.. No jak jsem se těšila tak jsem hned opět byla zklamána.. Lidé se mi vůbec nezamlouvají, tedy až na jednoho hošana Denise ten vypadal celkem v klídku.. No ale zbytek tak to vypadá že budu 4 roky trpět.. Doufám že se to v následujících dnech trochu zlepší ale zároven o tom i pochybuji :/ Takže tak ke konci prázdnin, a začátkem školy..
Inn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama