Červenec 2015

Vlastní sen

31. července 2015 v 5:29 | Ina |  Zajímavé

Ahoj, dnes jsem se opět dostala k docela zajímavému tématu. A tím je? Lucidní snění, nachystala jsem si pro vás takový menší příběh a tak vysvětlení toho co to Lucidní snění znamená.
( Lucidní snění je vlastně astrální cestování )

Vlčí Tajemství - Prví kapitola

31. července 2015 v 0:49 | Ina |  Příběhy
Po dlouhé době přidávám další příběh!
Je úplně nový, snad se bude líbit.
Sociální fobie + rozhovor

26. července 2015 v 16:57 | Ina |  Zajímavé
Ahoj, několik dní už přemýšlím nad tím o čem psát článek. Protože mám teď trochu nouzi o nápady, i co se týče příběhů chtěla jsem se zmínit teď asi v dohledné době žádné příběhy nebudou ale opravu se snažím a pracuji na tom aby byli. Nějáké náměty už mám a něco mám ještě rozepsaného tak to zkusím dát některý den do kupy a uvidíme co z toho vzejde. Ale teď už k tématu, tématem je "Sociální Fobie" - Co mě vedlo k tomu napsat tento článek? Na jedné diskuzi se o tomto diskutovalo a mě to přišlo jako zajímavé téma pro můj blog + získala jsem první rozhovor k tomuto tématu se slečnouc o trpí sociální fobii.. Tak bych se prví podívala na to co to Sociální Fobie znamená.Příběh jedné dívky - jednorázovka

22. července 2015 v 16:37 | Ina
Tento příběh je o dívce co se až moc utápěla v internetu a lhala.. Moc lhala a doplatila na to chcete vědět jak? Tak pokračujte ve čtení..

Tato dívka nebyla zrovna nejkrásnější.. A byla často šikanovaná a neměla moc přátel.. Proto se mnohem raději utápěl v internetu kde nikdo nevěděl jak vypadá.. Jednoho dne si začala psát s jedním klukem.. Moc si rozuměli, dívku tento kluk začal hrozně naplňovat a trošku jí zvednul sebevědomí že jí psal jak je krásná i když nevěděl jak vypadá.. Jednoho krásného dne kluk napsal dívce jestli mu už nechce poslat fotku.. Že už si nějákou dobu píšou a že by rád viděl jak dívka vypadá….


50 FAKTŮ O ADMINCE

17. července 2015 v 16:12 | Ina |  O Ině

Ahoj chtěla jsem aby ste o mě jako čtenáři něco věděli tak tady vám udělím 50 FAKTŮ o mě :)
Potom mi můžete napsat do komentářů co máme společného :)


  1. Mé pravé jméno je Michaela ( což 80% z vás ví )

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH TIPPI DEGRÉ

13. července 2015 v 19:33 | Ina |  Zajímavé
Ahoj nedávno jsem se dostala k jednomu příběhu.
"Neuvěřitelnému" příběhu dívky která vyrostla mezi zvířaty.
Tippi Degré, se narodila v Africe, Francouzkým rodičům fotografujícím divoká zvířata.
Měla zcela výjmečné dětsví. Tato dívka vyrostla v africké pouští a vytvořila si neobyčejný vztah k mnoha divokým zvířatům. Včetně Leoparda, lvíčat, žiraf, krokodýlů, mláděte zebry. Afrika jí byla domovem po mnoho let a Tippi se spřátelila s divokými zvířaty. Vyjádření Tippi. "Nemám rady kamarády, protože nepotkávám jiné děti. Mými kamarády jsou zvířata "Její matka řekla "Patřilo do života zvířat. Věřila že ta zvířata jsou její vrstevníci a kamarádi"
V pověstech a pohádkách se píše, že divoká nikdy neublíží mláďatům. Teto teorie ale nikdy nebyla otestována ve skutečném světe a objevily se případy, kdy děti byli údajně zabity lidožroutskými lvy nebo tygry.
O to zajímavější je příběh Tippi Degré. Tippi, které je dnes 23 let, je jediný potomek Francouzkého páru fotografů Alaina Dagré a Sylvie Robert. Díky profesi rodiči a jejich práci v Africe bylo dětství dívky jedinečné. Měla možnost žít v neuvěřitelné interakci s divokými zvířaty.


Proroctví SIBYLY

6. července 2015 v 14:48 | Ina |  Zajímavé
Zdravím všechny mé čtenáře. Před asi týdnem jsem se dostala ke knize Proroctví Sibyly, královny ze Sáby.
Tato kniha mě hodně zaujala, je mimo moje myšlení to jak tato královna předpověděla všechno. Všechno, i svým spůsobem to co se děje teď. Rozhodla jsem se citovat pár vět či odstavců z této knihy co mě zaujali.


Astrální cestování?

1. července 2015 v 11:49 | Ina |  Zajímavé
Zdravím vás, milí čtenáři. Nedávno jsem se bavila s kamarádkou o "Astrálním cestování", jde o to že vlastně vy ve spánku nebo kdo se o to zajímá to po tom zvládá i tak že vlastně kdykoliv chce jen zavře oči a je to.. No dejme tomu že my jako